KOSIARKI z NAPĘDEM

KOSIARKA OLEO-MAC GV 48 TK ALLROAD4 E

Kosiarka do trawy ze stalową obudową, o szerokości cięcia 46 cm, charakteryzuje się mechanizmem tnącym typu “4 cutting device”, który oprócz zbierania obsługuje tryb rozdrabniania i umożliwia wyrzut boczny. Maszyny te wyposażone są w koła, które łączą w sobie tradycyjne zalety modeli wykonanych z blachy z większą płynnością jazdy również na nierównych terenach.

KOSIARKA OLEO-MAC GMC 53 TK ALLROAD4

Kosiarki Oleo-Mac w nowej odsłonie MASTER CLASS (GMC). Wytrzymałe i pełne sportowego wigoru, nie tylko jeśli chodzi o stylistykę,  ale przede wszystkim charakterystykę pracy. Kosiarka do trawy ze stalową obudową, o szerokości cięcia  51 cm, charakteryzuje się mechanizmem tnącym typu “4 cutting device”, który oprócz zbierania obsługuje tryb rozdrabniania i umożliwia wyrzut boczny. Maszyny te wyposażone są w koła, które łączą w sobie tradycyjne zalety modeli wykonanych z blachy z większą płynnością jazdy również na nierównych terenach.

KOSIARKA VICTUS VS53H200 Z SILNIKIEM HONDA

Kosiarka do trawy ze stalową obudową, o szerokości cięcia  53 cm z 3 opcjami pracy: zbieranie do kosza, boczny wyrzut i mielenie. Duże koła ułatwiają manewrowanie urządzeniem.

KOSIARKA VICTUS VS51H170 Z SILNIKIEM HONDA

Kosiarka do trawy ze stalową obudową, o szerokości cięcia  51 cm z 3 opcjami pracy: zbieranie do kosza, boczny wyrzut i mielenie. Duże koła ułatwiają manewrowanie urządzeniem.

KOSIARKA OLEO-MAC G 44 TK COMFORT

Napęd mechaniczny sprawia, że modele te są optymalnym rozwiązaniem do dużych obszarów o trudno dostępnej, nierównej powierzchni lub o lekkim nachyleniu.

KOSIARKA OLEO-MAC GMC 48 TK ALLROAD4

Kosiarki Oleo-Mac w nowej odsłonie MASTER CLASS (GMC). Wytrzymałe i pełne sportowego wigoru, nie tylko jeśli chodzi o stylistykę,  ale przede wszystkim charakterystykę pracy.

Kosiarka spalinowa G-Force XSZ46 4w1 Loncin 166

Opis Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki G-Force od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w rewelacyjny silnik formy LONCIN. Ten silnik o pojemności 166cm3 poradzi sobie w każdych warunkach.

Kosiarka spalinowa G-Force XSZ46 Honda 170

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki G-Force od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w silnik firmy HONDA o pojemności 170cm3.

Kosiarka spalinowa G-Force XSZ51A 4w1 Loncin 224

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki G-Force od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w rewelacyjny silnik formy LONCIN. Ten silnik o pojemności 224cm3 poradzi sobie w każdych nawet najcięższych warunkach.

Kosiarka spalinowa G-Force XSZ53 4w1 Loncin 224

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki G-Force od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w rewelacyjny silnik formy LONCIN o pojemności 224 cm3.

Kosiarka spalinowa Vega KCL19 SP 4w1 HW Loncin 166

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki VEGA od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w rewelacyjny silnik formy LONCIN o pojemości 166 cm3.

Kosiarka spalinowa Vega KCL21 SP 4w1 HW Loncin 196

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki VEGA od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w rewelacyjny silnik formy LONCIN o pojemości 196 cm3.

Kosiarka spalinowa World GRB 560S HW 4w1 B&S 675

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki WORLD od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w trwały, niezawodny silnik firmy Briggs&Stratton.

Kosiarka spalinowa World GRL 530S HW 4w1 Loncin 196

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki WORLD od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w trwały, niezawodny silnik firmy Loncin.

Kosiarka spalinowa World GRL 560S HW 4w1 Loncin 196

Przedstawiamy Państwu Kosiarkę marki WORLD od Firmy GRASS. Kosiarka została wyposażona w silnik firmy Loncin.

Close Menu